Plaatsingsdatum: 15 september 2022

Altijd al een smoelenboek willen hebben van onze gemeente? Deze is sinds kort beschikbaar via de Scipio-app. Een digitaal smoelenboek op je telefoon en/of tablet, waar je gegevens van elkaar kunt vinden voor degenen die dit zichtbaar hebben gemaakt. Je kunt zelf aanzetten of en welke gegevens je zichtbaar wilt hebben. De app kan je downloaden via Google Play Store, App Store of door onderstaande QR-code te scannen.

Aankomende week krijgt iedereen een uitnodigingsmail met een link voor het aanmaken van een account in de Scipio-app. Houd ook je spambox in de gaten. Wil je geen gebruikmaken van de Scipio-app, dan kan je de mail als niet verzonden beschouwen. Wil je wél gebruik maken van de Scipio-app, maar ontvang je geen mail? Dan is je mailadres niet bekend bij het kerkelijk bureau. Stuur dan een mail naar Erik Jansen (ejansenscipio@gmail.com).

Mochten er vragen zijn, benader ons gerust.

Met vriendelijke groet,

Bert van Olst, Alice Hardeman,

Jim Popping en Inke Hiltjesdam