Nieuws

Hartenkreet

Plaatsingsdatum: 14 juni 2019

In de laatste vergadering van de Klimboom hebben we in dankbaarheid teruggekeken op afgelopen seizoen. Prachtig is het om samen met de kinderen/jongeren van de gemeente rondom de Bijbel bezig te zijn.

Tegelijk vraagt het ook wat van ons als leiding, nl; afhankelijkheid, betrokkenheid, tijd en voorbereiding.

Op dit moment zijn we niet voltallig, maar

niet alleen de Klimboom heeft iemand nodig, ook Brick zoekt nog iemand (liefst een oudere jongere J, de Kleuter Klimboom (1 volwassene) en de oppascommissie (1 volwassene).

Boven dit berichtje staat ‘hartenkreet’…een kreet vanuit het hart…..We kunnen dit niet alleen….We hebben hulp nodig om de kinderen en jongeren van onze gemeente vast te houden en ze voor te gaan in geloof. Naast het bidden wat jullie vast al doen, hebben we ook mensen nodig die mee willen helpen door mee te draaien in de leiding of commissies….

Mocht je overwegen of twijfelen om iets binnen het jeugdwerk te doen, neem dan contact op met Roelof van ‘t Ende of Rebekka van Belzen. We kijken heel erg uit naar jullie reacties…..

2019-06-14T10:43:56+00:00